Limitovaný náramek s unikátním přívěskem

ilustrační fotografie

"Čas od času slyšíte příběhy lidí, jak různé věci a okolnosti zcela změnily jejich život. Někdy je těžké tomuto uvěřit, ale přesně to stejné se stalo i mně. Několik řádků v časopisu přivedlo mě a moji rodinu k neočekávané cestě po třech kontinentech - k cestě, která změnila život mnoha lidem i mé rodině.


V jednom z čísel čtvrletního časopisu jsem si přečetla pár řádků publikovaných organizací Danish Tibet Charity: "Jestli chcete opravdu pomoci lidem v zemích třetího světa s ekonomickým růstem, musíte je naučit to, v čem jste dobří právě Vy." Když jsem si tyto řádky četla, napadla mě najednou myšlenka: tohle přeci dokážeme. V Trollbeads víme, jak vyrábět skleněné přívěsky. Víme také, jak je úspěšně prodávat. Můžeme je to tedy naučit.


Když pracuji na nových návrzích Trollbeads přívěsků, často se ztrácím v tajuplných hlubinách různých tvarů a struktur, připadá mi, jako by se v jednom malém skleněném přívěsku ukrýval celý svět. Když jsem se vydali na naši první cestu do Dharmsaly, abychom zde uspořádali první seminář pro Tibeťany žijící zde v exilu, neměla jsem ani ponětí o tom, kolik pravdy se v tomto mém pocitu skrývá.


Neměla jsem ani nejmenší ponětí, že se tento charitativní projekt rozroste na tři kontinenty a umožní mi se potkat se všemi těmi úžasnými a telentovanými lidmi - opravdovými řemeslníky ze světa, který je tolik odlišný od toho mého - jak dokonale skloubí vše, co je typické pro Trollbeads se symboly, barvami a vzory, které jsou vlastní jejich kultuře a místu, na kterém žijí.


Tato limitovaná edice je o lidech, kteří se učili, jak vyrábět skleněné unikátní přívěsky a povznesli to na umění, kterého se lidé z celého světa neumí nabažit - Trollbeads Uniques."


Lise Aagaard, CEO Trollbeads


Poznámka: Tuto limitovanou edici můžete zakoupit pouze na našich značkových prodejnách. Každý přívěsek je unikátní a je jedinečný na celém světě. Kožený náramek a přívěsek nelze zakoupit zvlášť, jsou prodejné pouze v setu. Prodejní cena je 1.290 Kč. Na nákup náramku nelze uplatnit žádnou slevu a nelze jej kombinovat s jinými akcemi nebo klubovými výhodami.