Klub Trollbeads


ČLENSKÉ VÝHODY TROLLBEADS KLUBU

Při každém nákupu se zákazníkovi načtou body „Trollíci“  dle výše nákupu přičemž 1 Trollík = 200Kč

Možnost čerpání výhod:

  • 25 Trollíků = jednorázová sleva 5% na další nákup
  • 50 Trollíků = jednorázová sleva 7% na další nákup
  • 75 Trollíků = jednorázová sleva 10% na další nákup
  • 100 Trollíků = jednorázová sleva 12% na další nákup
  • 150 Trollíků = jednorázová sleva 15% na další nákup + dárek v hodnotě 980 Kč 
  • 200 Trollíků = jednorázová sleva 17% na další nákup + dárek v hodnotě 1260 Kč
  • 300 Trollíků = jednorázová sleva 20% na další nákup + dárek v hodnotě 1820 Kč

 Vždy po dosažení určitého počtu bodů může držitel karty čerpat slevu na další nákup anebo může sbírat body dále. S rostoucím počtem bodů roste i výše slevy. Při uplatnění konkrétní výhody / slevy se nasbírané body odečtou. Stav klubový bodů (Trollíků) je možno zjistit osobně u obsluhy na značkových prodejnách Trollbeads, případně dotazem na email klub@trollbeadscz.com. Jeho aktuální stav je tištěn také na účtenkách a fakturách. Aktuální stav Trollíku je možné po přihlášení zjistit také na našich webových stránkách. Systém klubových výhod je vždy funkční od data žadatelem vytvořené žádosti (buďto osobně na našich značkových prodejnách či zaslané emailem - viz výše), nákupy uskutečněné v předchozím období již ze systémových důvodů nelze načítat zpětně. Při čerpání klubových výhod obsahující dárky není možné vybrat dražší produkt a rozdíl doplatit. Dárky je možné vybírat pouze v dané hodnotě odpovídající dárku. Děkujeme za pochopení.

Jakékoli dotazy týkající se klubových výhod zasílejte výhradně na email klub@trollbeadscz.com.

TISK A POUŽITÍ KLUBOVÉ KARTY TROLLBEADS

Pokud jste potvrdili žádost o klubovou kartu Trollbeads, gratulujeme Vám, neboť již v tuto chvíli se stáváte členem klubu Trollbeads a dnem registrace můžete sbírat klubové body Trollíky. Výtisk a distribuce klubových karet probíhá hromadně, samotný tisk není možné organizovat jednotlivě pro každou kartu zvlášť, proto nějaký čas potrvá, než se klubová karta Trollbeads ocitne ve Vašich rukou. Její doručení můžete očekávat cca do 50ti dnů od Vaší žádosti. Klubové body Vám však budou načteny i bez této karty, stačí, když personálu na našich značkových prodejnách sdělíte své identifikační údaje (jméno, příjmení a adresu). 

K načtení klubových bodů od data registrace také může dojít dodatečně, stačí zaslat kopie účtenek emailem na klub@trollbeadscz.com s žádostí o načtení na Váš klubový účet. Prosíme, dbejte na načtení Vašich klubových bodů nejlépe již v průběhu Vašeho nákupu, abyste nepřišli o žádnou výhodu Vašeho členství.

VLASTNÍ PODMÍNKY ČLENSTVÍ KLUBU TROLLBEADS

Členem Trollbeads klubu se může stát každá osoba starší 18 let, která souhlasí s těmito všeobecnými obchodními podmínkami a obdrží klubovou kartu v rámci benefitního programu společnosti. Členství v Trollbeads klubu je bezplatné a opravňuje člena klubu k čerpání níže specifikovaných výhod a benefitů. Pro zaslání členské karty je nutné písemně zažádat buďto na našich prodejnách, či zaregistrovat se na našich webových stránkách a nebo zaslat žádost o vydání karty emailem na adresu klub@trollbeadscz.com.  Žadatel o kartu ručí za správnost a aktuálnost údajů uvedených ve svém účtu (především jméno, příjemní - včetně háčků a čárek, dále je nutno uvést přesně svou korespondenční adresu a telefonické spojení). V případě nesprávného uvedení údajů neručí vydavatel karty za správnost údajů na kartě vytištěných ani za její doručení. Při nákupu a předložení karty je personál prodejny povinen provést při platbě identifikaci karty prostřednictvím načtení jejího identifikačního kódu, a tím zároveň elektronicky zaznamenat provedenou operaci na individuální účet zákazníka. Aktualizace dat do zákaznických databází probíhá v období nejdéle do 2 pracovních dnů od poslední transakce. Výše slevy či bonusu na kartě je přímo závislá na již provedených nákupech. Členská sleva či bonus se vztahuje pouze na nákup nezlevněného zboží a nelze ji uplatnit na zboží z nové kolekce a společně s žádnými jinými slevami ani akcemi, probíhajícími mimo klubové výhody. Slevy a výhody nelze kombinovat a slevu nelze uplatňovat ani na doplatek při výměně nenošeného zboží.  Jakékoli změny klubových slev a výhod jsou vyhrazeny. 

Karta je přenosná pouze se souhlasem držitele a to výhradně na jeho rodinné příslušníky. Klubová karta Trollbeads není platební ani kreditní kartou a její zneužití je zakázáno. 

V případě ztráty, odcizení nebo poškození karty je člen povinen tuto skutečnost neprodleně nahlásit na e-mailovou adresu klub@trollbeadscz.com Po oznámení ztráty či zcizení bude zákazník informován o termínu a formě předání jeho nové klubové karty. Kartu lze použít při nákupech prostřednictvím internetového obchodu. Člen klubu dává svou registrací souhlas se zpracováním svých osobních dat a údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel, a se zasíláním informací. Údaje budou zpracovávány pouze k marketingovým účelům společnosti PRoPRio Desing s.r.o - výhradního distributora zn. Trollbeads pro ČR a SK.


Chci se registrovat do klubu Trollbeads